WIELKIE ODLICZANIE

dni
4
7
godziny
1
1
minuty
0
8
sekundy
0
4

08.09.2018

2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014

08.09.2018 Amber Fest

AMBER FEST to największy w Polsce Północnej festiwal piwa i produktów regionalnych. Piwo z Browaru Amber, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, pokazy warzenia piwa oraz live cooking, animacje dla dzieci – to tylko kilka z wielu atrakcje, których nie możesz przegapić. Pomorskie święto piwa na Stadionie Energa Gdańsk jest jednym z najważniejszych wydarzeń w trójmiejskim kalendarzu imprez, dostrzegane jest również na arenie ogólnopolskiej. Biesiadę uświetnią koncerty, które od godziny 17:00 będą głośno rozbrzmiewały ze sceny muzycznej ustawionej przed Stadionem Energa Gdańsk. Amber Fest to wspaniała okazja do rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

energa_noc

PONAD
30 000
ODWIEDZAJĄCYCH
40
STOISK
REGIONALNYCH
3
NAMIOTY
BIESIADNE
8
GATUNKÓW
PIWA
PROWADZĄCY
WOJCIECH TREMISZEWSKI
WYSTĘP
30
FOODTRUCKÓW
20
ATRAKCJI DLA
DZIECI

MUZYKA NA ŻYWO

Wykonawców ogłosimy już wkrótce.

ORGANIZATORZY

energa stadion_logo

Stadion Energa Gdańsk to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy klasy ELITE, pełniący rolę centrum eventów, biznesu, rekreacji i efektywności. Zaprojektowany tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Strefa Lechia Gdańsk Prestige Club obejmuje 1383 Miejsca Biznesowe, 37 lóż VIP oraz restaurację ATOM Club. Na stadionie odbyły się koncerty gwiazd międzynarodowych – Jennifer Lopez, Bon Jovi , Justina Timberlake’a, oraz Avicii. Oprócz tego stadion zapewnia całą gamę dodatkowych atrakcji dostępnych na co dzień, które skupione są przede wszystkim w FUN ARENIE największym centrum rozrywki na Pomorzu.

logo-browar-amber

Jesteśmy niezależnym rodzinnym browarem z Pomorza. Należymy do najnowocześniejszych wśród małych i średnich browarów w Polsce. Położeni pośród morenowych wzgórz otaczających Gdańsk z dumą – od 1994 roku – – kontynuujemy znamienite browarnicze tradycje regionu. Każdego dnia czerpiemy radość z tego, co robimy. Przywracamy piwu szlachetność, niepowtarzalny smak i szacunek na jaki zasługuje. W Browarze Amber korzystamy z tradycji browarnictwa na Pomorzu, własnych ujęć wody i najlepszych, starannie wyselekcjonowanych składników. Nasze piwa wprowadzają Cię w bogaty świat smaków i klasycznych stylów piwa obecnych w Polsce od wieków: lager, koźlak, piwo pszeniczne, porter bałtycki.

PARTNERZY

PATRONATY

Patronat honorowy

Patronat medialny

KORZENIE

 • 2015

  We wrześniu 2015 przy Stadionie Energa Gdańsk odbył się AMBER FEST, Wielka Biesiada Piwna. Festiwal odwiedziło ponad 20 000 osób! Swoje produkty zaprezentowali lokalni producenci żywności – mięs, serów, przetworów i miodów. Dla najmłodszych odbył się piknik rodzinny pełen gier i zabaw, a dla starszych pomorski browar AMBER zagwarantował dostęp do regionalnego piwa różnych gatunków takich jak lager, pszeniczne czy koźlak. Czas na festiwalu umilały również koncerty, gwiazdą wieczoru był doskonale wszystkim znany zespół PIERSI. Wydarzenie zorganizował Stadion Energa Gdańsk oraz browar AMBER, a jego celem była promocja regionalnych produktów oraz zdrowej żywności.

 • 2013

  Jarmark Regionalnych Produktów to spotkanie połączone z prezentacją dorobku producentów, wytwórców, artystów i rzemieślników zrzeszonych przy Kołach Gospodyń Wiejskich naszego regionu. Prezentują oni ludową i tradycyjną twórczość opartą na tradycjach charakterystycznych dla tych terenów, ich historii i kultury. Wielu z nich jest także producentami wspaniałych, tradycyjnych potraw, które powstają w oparciu o mało popularne, lecz bardzo tradycyjne przepisy. Chwalimy się, że potrawy te pochodzą z naszego regionu.
  Nieodłączne elementy „Koźlaków Bielkowskich” jest wyjątkowa muzyka i bogaty program artystyczny. Biesiadowanie na świeżym powietrzu uprzyjemniają, między innymi, występy zespołów: Adrian Gustaw Wracławek, Gra Gitara, Ramolsi, Czarno-Czarni, Żuki, Maciej Miecznikowski, Rzepczyno.

 • 2003

  W 2003 roku, w Browarze Amber po raz pierwszy uwarzono piwo Koźlak. Od tej pory biesiada „Koźlaki Bielkowskie” co roku inauguruje sezon na to ciemne piwo stając się świętem regionalnych tradycji.
  Największym atutem biesiady są – spożywane przy wspólnym stole – produkty regionalne najwyższej jakości o niepowtarzalnych smakach. Browar AMBER od pierwszej edycji Koźlaków współpracuje przy ich organizacji z regionalnymi mediami i firmami.

PROGRAM

 • 17.00 – 18.30

  Koncert Zespołu LAYO

 • 18.30 – 20.00

  Koncert Zespołu MITRA

 • 20.00 – 21.30

  Koncert Zespołu AMBER ACOUSTIC BAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje wstęp na imprezę?

Zarówno wstęp na AMBER FEST, jak i uczestnictwo w koncertach odbywających się w ramach wydarzenia jest bezpłatne.

Czym będę płacił na festiwalu?

Podczas AMBER FEST będą funkcjonowały 2 bankomaty – bankomat SKOK zlokalizowany na terenie imprezy oraz bankomat Euronet zlokalizowany w pobliżu AmberExpo, jednak bardzo prosimy o przygotowanie gotówki. Płatność za piwo odbywała się będzie specjalnymi żetonami. Zakup żetonów jak i płatność za wszystkie pozostałe usługi i produkty możliwa będzie tylko gotówką. Płatność kartą nie będzie możliwa!

Czy na teren festiwalu można wnosić napoje, jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.

Czy na teren festiwalu można wnosić aparaty i kamery? Czy funkcjonuje lista przedmiotów zabronionych?

Na teren festiwalu można wnosić aparaty oraz kamery. Uczestnicy imprezy muszą się jednak stosować do regulaminów – stadionu Stadion Energa Gdańsk i imprezy AMBER FEST. Organizator może nakazać opuszczenie imprezy osobom, które będą w posiadaniu przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Tak, AMBER FEST to impreza otwarta, na którą zapraszamy całe rodziny. Dodatkowo przygotowaliśmy szereg atrakcji przeznaczonych dla młodszych uczestników eventu. Osoby do 15 roku życia muszą przebywać na terenie festiwalu pod opieką osoby dorosłej.

Jakim środkiem komunikacji należy udać się na AMBER FEST?

Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy parking P4 – jednak z racji tego, że ilość miejsc postojowych jest ograniczona polecamy skorzystanie z alternatywnych środków transportu np. funkcjonującej w dniu imprezy komunikacji miejskiej. Godziny funkcjonowania linii zarówno tramwajowych jak i autobusowych zostaną w tym dniu wydłużone.

DLA WYSTAWCÓW

Jeśli jesteś zainteresowany wystawieniem stoiska sprzedażowego podczas AMBER FEST wypełnij formularz dostępny TUTAJ. Regulamin Wystawców AMBER FEST 2018 dostępny jest TUTAJ.

DOJAZD

SAMOCHÓD

Zapraszamy na parking P4 od ul. Żaglowej.

TAXI

Na terenie imprezy ustawione będą taksówki AS oraz CARO TAXI

Cennik przejazdów dostępny jest tutaj i tutaj

TRAMWAJ

Dodatkowy rozkład jazdy Stadion Energa Gdańsk – Gdańsk

ADRES

STADION ENERGA GDAŃSK
Stadion Energa Gdańsk
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
80-560 Gdańsk
tel. +48 58 76 88 555
e-mail: office@arenagdansk.com

Wystawcy:
Leon Szumlański
e-mail: l.szumlanski@arenagdansk.com
tel: 517 250 656

KONTAKT