Nagrody podczas Greater Poland Beer Cup na Poznańskich Targach Piwnych

Podczas Greater Poland Beer Cup na Poznańskich Targach Piwnych zdobyliśmy 2 nagrody i jedno wyróżnienie!

Złoto dla Złotych Lwów w kategorii Jasny Lager.
Srebro dla Koźlaka w kategorii Koźlak.
Wyróżnienie dla Bezalkoholowego IPA.

Greater Poland to w tym roku aż siedem konkursów, kierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i hobbystów w dziedzinie piwa, cydrów, miodów pitnych oraz grafiki. To jednak coś więcej niż zwykły konkurs degustatorski – to okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania relacji biznesowych oraz spotkań z ludźmi, którzy stoją za najlepszymi produktami.

W jury konkursu zasiadł doświadczony i utalentowany skład sędziowski z różnych stron świata, co zapewniło obiektywną ocenę zgłoszonych produktów. Po zakończonym konkursie otrzymaliśmy metryczki oceny dla każdego ze zgłoszonych piw, z których dowiedzieliśmy się, jakie wrażenia wywołały nasze produkty u sędziów.

Według metryczek nagrodzonych piw:

Złote Lwy otrzymały maksymalną liczbę punktów za wygląd, aromat i zgodne ze stylem odczucie w ustach oraz jedne z najwyższych ocen za smak i pijalność/smakowitość.

Koźlak otrzymał maksymalną liczbę punktów za wygląd oraz odczucie w ustach oraz wyższe niż średnia w konkursie oceny za aromat, smak i pijalność/smakowitość.

Bezalkoholowe IPA, które otrzymało maksymalną liczbę punktów za wygląd oraz wyższe niż średnia w konkursie oceny za aromat, smak, odczucie w ustach oraz pijalność/smakowitość.

Pełne wyniki konkursu można sprawdzić tutaj: https://targipiwne.pl/wyniki/

Nagrody

Biuro prasowe