Marango

Marango to połączenie lekkiego lagera oraz soku z marakui i mango. Niska zawartość alkoholu nadaje mu orzeźwiającego charakteru, a jednocześnie jest wystarczająca, by mieć pewność, że mamy do czynienia z prawdziwym piwem.

Lekki lager to niezwykle popularne piwo w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Czechach i Niemczech. Nie powoduje uczucia ciężkości, świetnie orzeźwia, nawadnia i rozluźnia. W połączeniu z tropikalnymi owocami tworzy świetną parę i zaskakuje orzeźwieniem. Użycie mango i marakui nadaje egzotyczny, letni charakter i udowadnia, że piwo z sokiem nie musi być nudne.

Marango świetnie przełamie swoją delikatnością smak dań z grilla czy z ogniska, dlatego doskonale nadaje się na pikniki, wypady nad jezioro lub relaks w ogrodzie. Świetnie współgra z egzotycznymi sosami jak sweet chilli, teryaki czy nawet curry.

Marango warzymy od 2022 roku.

Serwować w szklance typu nonic pint w temperaturze 8-10°C.

Składniki

woda z własnych ujęć głębinowych, słód jęczmienny, cukier, zagęszczony sok z cytryny, zagęszczony sok z marakui, zagęszczony sok z mango, naturalne aromaty mango i marakui, chmiel, witamina C, drożdże z własnej stacji propagacji

Metoda warzenia

tradycyjna, dolna fermentacja

Pasteryzacja

tak

Styl lager
Kolor bursztynowy
Termin przydatności do spożycia 270 dni
Ekstrakt 12%
Zawartość alkoholu 4,5%

Opakowanie:                                     Należy podawać w: