Zanzi

Zanzi jest bezalkoholową wersją Marango, które wprowadziliśmy w maju 2022. To połączenie piwa bezalkoholowego oraz soku z marakui i mango. Jego lekki i orzeźwiający smak zawdzięczamy zastosowaniu nowoczesnych metod izolacji alkoholu od piwa – za cytrusowe nuty odpowiadają użyte w piwie amerykańskie chmiele, a słomkowy kolor stanowi dowód jego lekkości.

Mango to narodowy owoc Indii, Pakistanu i Filipin. Marakuja to rdzenny owoc Ameryki Południowej uprawiany od dawna w tropikalnych obszarach Azji. Razem tworzą znany na całym świecie słodko-kwaśny duet smaków, który w połączeniu z piwem bezalkoholowym gwarantuje maksymalne orzeźwienie.

Zanzi doskonale dopełnia swoim tropikalno-cytrusowym smakiem dania z kurczaka czy indyka. Świetnie współgra również z sałatkami czy pieczonymi warzywami. Pasuje świetnie do dań lekkich i wegetariańskich, bowiem nie przytłacza ich delikatnego smaku. Dobrze łączy się z egzotycznymi sosami, takimi jak sweet chilli, teriyaki czy curry. Zanzi jest idealne na pikniki, wypady nad jezioro czy relaks w ogrodzie.

Zanzi warzymy od 2022 roku.

Serwować w szklance w temperaturze 6–8°C.

Składniki

woda z własnych ujęć głębinowych, słód jęczmienny, cukier, zagęszczony sok z cytryny, zagęszczony sok z marakui, zagęszczony sok z mango, chmiel: Citra, Cascade, Marynka, Sybilla, naturalne aromaty mango i marakui, witamina C, drożdże z własnej stacji propagacji

Pasteryzacja tak
Styl lager bezalkoholowy
Kolor jasno-słomkowy
Termin przydatności do spożycia 270 dni
Zawartość alkoholu poniżej 0,5%

Opakowanie:                                     Należy podawać w: