Reedycja Ambera Classic – piwa sprzed lat

Klasyk w niezmienionej formie – Amber Classic od dzisiaj jest dostępny w sieci sklepów Żabka. Uwarzyliśmy go tak, jak dawniej, według autorskiej receptury naszych piwowarów, czerpiąc wodę ze studni głębinowej w Bielkówku i wykorzystując drożdże z własnej stacji propagacji. Już od ponad 26 lat kultywujemy tradycje browarnicze regionu i rozwijamy warsztat piwowarski.

Amber Classic nie jest piwem przekombinowanym. Woda, słód, drożdże i chmiel to jego jedyne składniki. Wszystkie z nich pozyskiwane z lokalnych źródeł, aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość.

Historia Browaru Amber sięga lat 90-tych. To właśnie wtedy rozlaliśmy pierwsze piwo Amber Classic. Był to czas przemian, przełom starego i nowego tysiąclecia. Od początku byliśmy wierni najlepszym tradycjom piwowarskim.

Nawiązanie współpracy z siecią sklepów Żabka cieszy nas szczególnie, bo daje możliwość dotarcia do szerszej grupy piwoszy. Od teraz Amber Classic masz na wyciągnięcie ręki – zawsze świeży, zamknięty w poręcznej butelce z grubego szkła, idealny na lato.

Nagrody

Biuro prasowe