Zapraszamy na 11 edycję Cropp Baltic Games

To największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce i jeden z największych w Europie. Nasza marka Amber Naturalny po raz kolejny wspiera zawodników i organizatorów.

Cropp Baltic Games to nie tylko zawody sportów ekstremalnych na najwyższym światowym poziomie, ale również wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Sztuka, muzyka i moda to nieodłączne części festiwalu.

W tym roku mocno rozwinięto scenę muzyczną. Strefa muzyczna zostanie podzielona na dwie części: część z DJ’ami oraz część z zespołami grającymi na żywo. Znajdziemy tam najlepszych polskich DJ’i i najlepsze zespoły muzyczne.

Organizatorzy spodziewają się zawodników SKATE i BMX z całego świata, ze ścisłej czołówki. Po ośmiu latach wrócono również do konkurencji Dirt jumping, co oznacza, że pojawi się dodatkowa arena dedykowana specjalnie tej konkurencji. Zawody DIRT to widowiskowa konkurencja, ogromne loty wykonywane na specjalnie przygotowanym torze. Do tego konkursy taneczne, foodtracks, bar na plaży, tańczące trybuny oraz impreza na skateparku, to wszystko w towarzystwie dobrej muzyki i piwa Amber Naturalny.

Croop Baltic Games odbędzie się w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych między 12-14 sierpnia.

Na Croop Baltic Games naturalnie zaprasza Amber Naturalny.

Naturalnie z Pomorza.

Kliknij i dowiedz się więcej: www.balticgames.co lub Facebook

13710656_1181100195243566_905114682763312611_o

 

Nagrody

Biuro prasowe