Zapraszamy na Targi Piw Regionalnych PIWOWARY!

PIWOWARY to pierwsze w Polsce Targi Piw Regionalnych. Browar Amber będzie jednym z wystawców podczas imprezy, która odbędzie się w łódzkiej hali EXPO 28 i 29 marca.

Dla odwiedzających Targi Piw Regionalnych Browar Amber przygotował prawdziwą ucztę. Można będzie spróbować w wersji niepasteryzowanej ulubionych marek piwoszy: Koźlak, Grand Imperial Porter, Grand Imperial Porter Chili oraz Złote Lwy, a dodatkowo niefiltrowanego i niepasteryzowanego Piwa Żywego i Pszeniczniaka.

Szereg atrakcji przygotowali również organizatorzy. Goście targów dowiedzą się między innymi, w jaki sposób warzy się piwo, jakie są różnice między piwami podawanymi z nalewaka, a serwowanymi z butelki, jak w domowych warunkach samemu przygotować napój. Eksperci opowiedzą o różnych rodzajach piwa, podzielą się wiedzą dotyczącą degustacji i jego właściwościach zdrowotnych. Podczas targów odbędą się pokazy gotowania potraw na bazie piwa z możliwością ich smakowania oraz prezentacje szlaków turystycznych związanych z piwowarstwem.

Swoją ofertę na targach zaprezentują znane browary z Polski, Litwy, Niemiec, Czech i Belgii.

Impreza odbędzie w hali EXPO przy ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi, w dniach 28 – 29 marca, w godzinach od 11.00 do 21.00.

Do zobaczenia! 🙂

Nagrody

Biuro prasowe