Downloads

Komunikaty prasowe

6 September 2021

K MAG: “Żywe wciąż żywe”

O początkach i niegasnącej sławie Żywego, które zapoczątkowało w Polsce boom na piwa niepasteryzowane, przeczytacie w cyfrowej wersji popularnego magazynu K MAG.

Czytaj więcej

Więcej

5 May 2021

Premierowy Woodside i Święto Porteru Bałtyckiego

Kto wymyślił Święto Porteru Bałtyckiego, a przede wszystkim czy i czym zachwyca nasze najnowsze piwo z serii Po Godzinach? Woodside Imperial Porter wpadł w ręce Jakuba Siusty. Autor bloga Chmielnik-Jakubowy.pl dogłębnie zrecenzował naszego Woodside – od malowanego nadruku na butelce, aż po sam finisz. Co znalazło się pomiędzy? Przeczytajcie!

Czytaj więcej

Więcej

10 March 2021

Tomasz Kopyra vs Woodside Imperial Porter

Styczniowa premiera nowego kraftu z serii Po Godzinach zaskoczyła wszystkich, nie tylko zagorzałych piwoszy. Woodside Imperial Porter z dnia na dzień pojawił się w sieciach sklepów Żabka. W internecie zawrzało… Na pierwszy ogień poszła obszerna relacja wideo, którą Tomasz Kopyra opublikował na swoim kanale YouTube. To jedna z ostatnich recenzji piwnego eksperta. Jak smakuje Woodside, czym się wyróżnia, a przede wszystkim czy wyjdzie z tego starcia cało? 😉

Oglądaj

Więcej

9 June 2020

Browarnik Tomek z wizytą w Browarze Amber

Na początku czerwca naszą siedzibę w Bielkówku odwiedził Browarnik Tomek. Wizyta zaowocowała obszerną relacją, która właśnie pojawiła się na blogu browarnik.blogspot.com. Oprócz zdjęć i filmów, dzięki którym możecie wirtualnie zwiedzić zakamarki browaru, znajdziecie tam również mnóstwo ciekawostek oraz wywiad z Markiem Skrętnym, Dyrektorem Marketingu Browaru Amber. Jesteście ciekawi?

Zobacz więcej

Więcej

11 May 2020

RIS i Barley Dessert – test w ciemno

Puszka czy butelka? W czym piwo smakuje lepiej? Bartosz Nowak (@malepiwkoblog) sprawdza to w ślepym teście, a na warsztat bierze Russian Imperial Stout i Barley Dessert z serii Po Godzinach. Zachęcamy do oglądania!

Oglądaj

Więcej

21 April 2020

Kilka słów o Barley Dessert

Kolejna warta uwagi recenzja na blogu PiwneZwiedzanie.pl. Tym razem Barley Dessert, który wleciał do kufla prosto z dedykowanej, przedpremierowej puszki. Czym się wyróżnia? Jak smakuje? Czy warto go leżakować? Przeczytajcie!

Czytaj więcej

Więcej

8 April 2020

Śliwka na Bocku pod lupą

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników wędzonych piw! Nasza Śliwka na Bocku trafiła pod lupę Jakuba Siusty, autora bloga Chmielnik-Jakubowy.pl. To kolejne piwo z serii Po Godzinach, które doczekało się recenzji. Jesteście ciekawi, jak to wyszło?

Czytaj więcej

Więcej

26 March 2020

Wszystko, co musisz wiedzieć o Double IPA

Czym wyróżnia się styl DIPA? Kiedy zyskał popularność? A przede wszystkim, jak smakuje Double IPA od Browaru Amber? Odpowiedzi znajdziecie na blogu PiwneZwiedzanie.pl, na którym pojawiła się obszerna recenzja naszego piwa. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Więcej