Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Beer of the moment

W świecie piwnym jest takie zgrabne powiedzenie: – „Beer of the moment” – czyli, każde piwo ma swoje miejsce i czas… Nadszedł czas na TOAST za 20-lecie istnienia Browaru Amber. Toast spełniony piwem, które właśnie trafiło na półki wybranych sklepów.

TOAST jest piwem ciemnym, niefiltrowanym, naturalnie mętnym. Piwo jest treściwe. W smaku wyraźnie czuć przyjemną chlebowość oraz karmelowe nuty ciemnego słodu. W tle uwagę zwraca klasyczna chmielowa goryczka, tak uwielbiana przez wielbicieli piwa. Piwosze będą również zachwyceni gęstą, kremową, drobnoziarnistą pianą.

„TOAST to jubileuszowe piwo dedykowane wszystkim miłośnikom złotego trunku, w podziękowaniu za wspólne lata spędzone w naszym towarzystwie, przy piwie i naszych piwnych odkryciach. TOAST za pionierskie produkty, które wprowadzaliśmy na rynek piwny i które na trwałe zmieniły nasz polski piwny świat. TOAST za każdy wspólnie spędzony wieczór”- mówi Marek Skrętny dyrektor Marketingu Browaru Amber.

To wyjątkowe piwo dostępne będzie w sklepach tylko przez kilka tygodni.

“Chcemy wznieść TOAST za dobre piwo i spotkania przy pełnym kuflu. Niech nasze święto będzie dla wszystkich okazją do wspólnej zabawy” – dodają browarnicy z Browaru Amber.

Wróć