Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Dwa medale podczas Golden Beer Poland 2015

Z radością informujemy, że Pszeniczniak i Grand Imperial Porter otrzymały medale podczas konkursu piw Golden Beer Poland, który odbył się przy okazji 5 Międzynarodowego Forum Browarników.

Misją konkursu jest promocja piwa oraz szeroko pojętej kultury piwa. Celem jest wskazanie najbardziej wartościowych i stylowych piw dostępnych na polskim rynku.

Konkurs Golden Beer Poland skierowany jest do wszystkich browarów bez ograniczeń dotyczących produkcji, kategorie obejmują cały rynek piwa. W tegorocznej edycji w 15 kategoriach konkursowych oceniano 154 piwa.

Pszeniczniak otrzymał złoty medal w kategorii piw pszenicznych. Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że o tytuł konkurowało 21 innych pszeniczniaków. Grand Imperial Porter to jedno z naszych najbardziej utytułowanych piw. W konkursie Golden Beer Poland otrzymał srebrny medal.

Cieszy nas, że efektem piwnej rewolucji, którą zapoczątkowaliśmy wspólnie z innymi browarami kilkanaście lat temu, jest rozwój segmentu piw dla bardziej wymagających klientów. Gratulujemy naszym piwowarom oraz konkurentom.

Wróć