Downloads

Komunikaty prasowe

Nadstawcie kufle – drugiej okazji nie będzie!

Browar Amber rozpoczął warzenie krótkich serii piw „Po godzinach”. To autorskie interpretacje wybranych stylów piwnych. Każdy prezentowany styl warzony będzie w ilości 200 hektolitrów.

Jako pierwszy z serii “Po godzinach” na rynek trafił koźlak pszeniczny. Naturalnie mętne piwo górnej fermentacji, które łączy cechy rozgrzewającego koźlaka i letniego orzeźwienia, znanego z piw pszenicznych.

W smaku występują typowe dla koźlaka nuty karmelu, suszonych śliwek i rodzynek oraz charakterystyczne dla piw pszenicznych aromaty goździków i bananów.

Limitowane edycje różnych piwnych stylów, dostępne w sklepach pod wspólnym logo „Po godzinach” to efekt pasji i doświadczeń piwowarów Browaru Amber oraz technicznych możliwości jednego z najnowocześniejszych wśród średnich browarów w Polsce.

Wprowadzeniu na rynek nowej serii towarzyszy zabawa, której uczestnicy prześcigają się w pomysłach na najbardziej obrazowe przedstawienie ilości 200-stu hektolitrów.

Ile to jest 200 hektolitrów? To zaledwie 40 tysięcy butelek unikalnego piwa w limitowanej edycji, także w środku zimy trzeba się będzie trochę poruszać… do dobrych sklepów! A już wkrótce następna propozycja z serii „Po godzinach”.

 

Wróć