Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Piwo z Browaru Amber dostępne w sieci Żabka

Browar Amber poszerza sieć dystrybucji. Jako pierwszy z browarów regionalnych wprowadził swoje piwo Amber naturalny do sieci Żabka, największej ogólnopolskiej sieci sklepów typu convenience.

 

Dotychczas w Żabce dominowały piwa największych piwnych koncernów. Amber naturalny jest pierwszym piwem z małego browaru w ogólnopolskiej dystrybucji Żabki. Pojawienie się produktu z oferty regionalnego browaru w tak dużej sieci, świadczy o rosnącym popycie na piwa regionalne w Polsce. Dla producentów regionalnego piwa i innych regionalnych produktów spożywczych może to być znak, że wkrótce znacznie szerzej otworzy się dla nich rynek handlu nowoczesnego. Wkrótce w sieci Żabka można będzie kupić kolejne marki piw Browaru Amber.

Amber naturalny to niepasteryzowane piwo typu lager, o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Powstaje Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.

Amber Naturalny sygnowany jest znakiem Akademii Piwa, której celem jest krzewienie świadomości bogactwa piwnego świata, jego tradycji związanych z metodami produkcji, składnikami oraz celebracją.

Obecnie produkty Browaru Amber dostępne są w sieciach: Auchan, Carrefour, Selgros, Żabka, Makro, ALDI, Netto, Stokrotka, POLOmarket, Dino, Biedronka, Lidl, Duży Ben, Frisco, Lewiatan, w dobrych sklepach specjalistycznych, oraz na stacjach benzynowych BP i Orlen.

  • naturalnybutelka (1)
    naturalnybutelka (1)
    Zapisz
  • piwo-z-browaru-amber-dostepne-w-sieci-zabka (2)
    piwo-z-browaru-amber-dostepne-w-sieci-zabka (2)
    Zapisz
Wróć