Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Premiera: Bezalkoholowe IPA

Szklanki w górę! Czas na kolejną premierę. Do naszej rodziny dołączyło Bezalkoholowe IPA – idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią orzeźwiający, bogaty, chmielowy aromat i minimum ograniczeń, wynikających z braku obecności alkoholu.

India Pale Ale, czyli styl piwny, który rozpoczął piwną rewolucję w naszym kraju. Intensywny chmielowy smak z mocno wyczuwalną goryczką szybko podbił podniebienia koneserów i stał się także jednym z ulubionych nowofalowych piw w Polsce. Postanowiliśmy uwarzyć własne IPA, które będzie miało w sobie wszystko z klasyki gatunku…, no może z wyjątkiem alkoholu.

Bezalkoholowe IPA wypełniliśmy aż po brzegi pięcioma odmianami amerykańskich i polskich chmieli: Citra, Sabro, Cascade, Marynka, Sybilla. Dzięki twórczej metodzie warzenia, stworzyliśmy lekkie piwo o wyraźnej goryczce i owocowym, cytrusowo-żywicznym zapachu. Chmielenie na zimno wzmocniło jego świeży aromat.

Bez alkoholu, ale solidnie nachmielone! Teraz możecie cieszyć się wyjątkowym smakiem prawdziwego IPA wszędzie i o każdej porze.

  • bezalkoholowe_ipa_amber
    bezalkoholowe_ipa_amber
    Zapisz
  • bezalkoholoweipa_amber
    bezalkoholoweipa_amber
    Zapisz
Wróć