Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Reedycja piwa Amber Classic

Klasyk w niezmienionej formie, od dzisiaj dostępny w sieci sklepów Żabka. Z tego samego browaru, warzone przez tych samych piwowarów. Na wodzie czerpanej z tego samego źródła w Bielkówku. To ponad dwadzieścia sześć lat pielęgnowania warsztatu piwowarskiego i dbałości o wszystkie szczegóły.

To też dwadzieścia sześć lat wypełnionych przygodami, ludźmi, spotkaniami , które sprawiają, że cały czas działamy na wysokich obrotach i budujemy wspólnie piwną społeczność.

Historia Browaru Amber sięga lat 90’. To właśnie wtedy rozlaliśmy pierwsze piwo Amber Classic. Był to czas przemian, przełom nowego i starego milenium, jednak od początku byliśmy wierni tradycyjnemu piwowarstwu.

Amber Classic nie jest piwem przekombinowanym. Woda, słód, drożdże i chmiel to jego jedyne składniki. Wszystkie z nich pozyskiwane z lokalnych źródeł, aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość.

Dlatego nawiązanie współpracy z siecią Żabka szczególnie nas cieszy. Dzięki temu nasze piwo będzie można dostać na wyciągnięcie ręki. Zawsze świeże, w klasycznej, poręcznej butelce z grubego szkła.

 

 

 • baczek_WWW_reedycja_2021_1024x1024_b_prasowe
  baczek_WWW_reedycja_2021_1024x1024_b_prasowe
  Zapisz
 • Butelka-baczek_classic_2021
  Butelka-baczek_classic_2021
  Zapisz
 • Butelka-baczek_classic_2021
  Butelka-baczek_classic_2021
  Zapisz
Wróć