[hms_testimonials template=”25″ limit=”4″ start=”1″ next=”Następna »” prev=”« Poprzednia” location=”bottom” order=”testimonial_date” direction=”DESC” group=”1″]

Amber chmielowe

Bardzo Was proszę nie sprzedajcie sie koncernowi.

Arek
15 stycznia 2024

Browarne

Pije Browarne z Dino. Zajebiste piwo. Bardzo mi smakuje a jestem pod tym względem wybredny. Remont domu z tym browarem lepiej idzie.

Lech
15 czerwca 2023

Kocham Żywe

Witam,
Jestem wielkim fanem piwa Żywego! Gdy tylko widzę na półce to biorę w ciemno nie patrząc na cenę. Bo lepiej takie jedno wypić w tygodniu niż czteropak komercyjnych piw. Smakiem bije wszystko na głowę! Dziękuję za tak cudowne piwo! 🙂

Mariusz Rudnicki
15 czerwca 2023

komu zależy na zniszczeniu marki

wspaniały browar wspaniałe piwa i teraz ktoś wprowadzil siki nie przypominające piwa pod nazwą amber w zielonym kolorze nadajace sie od razu do wylania.Tak niszczy sie wspaniałą marke może z jakiejs niezrozumiałej oszczędności bo i alk .mniej i ekstraktu mniej ale kto raz kupi pewnie więcej tego błędu nie popelni a i zdanie obrowarze AMBER zmieni

mentoroksza@wp.pl
2 stycznia 2023

Żywe

Jedyne w Polsce prawdziwe piwo niepasteryzowne………

RRR66
2 stycznia 2023

Najlepsze piwo

Moim skromnym zdaniem Najlepsze Piwo na Świecie.

Pawel
9 września 2022

Browarne

Browarne-wśród tanich (normalnych) piw wzór balansu. Nie męczy, brak obcych posmaków, żadna ipa, pipa czy inna apa z orzeszkami, cytrusami lub miętą itp. Godny postawienia obok lubelskiej Perły (też taniej). Gratuluję i tak trzymać!

j23
9 września 2022

Piwo ŻYWE

Witam piwo jest po prostu piękne. Mimo że nie jest łatwo je zdobyć warto poświęcić kilka chwil by je kupić. Piwo jest delikatne pyszne i co najważniejsze czuć że jest naturalne. Pozdrawiam.

Tomasz
11 sierpnia 2022

Polskie piwo

Witam. Chciałbym Was pochwalić za dobrą jakość. Od „Żywego”- drogie, po „Browarne” – tanie… Czuję w Waszych piwach „smak”.
Marki masowe mogą zapomnieć o czymś takim jak „smak piwa” a przecież nie chodzi nam tylko o zabicie pragnienia.. Pozdrawiam z Dolnego Śląska, Michał.

major104
30 lipca 2021

Piwo Żywe

Znakomite piwo. Wspaniały, zbalansowany smak 🙂

Mirek
28 lipca 2021

Dodaj opinię

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

wymagane