Biuro Prasowe

Napisali o nas

Birofile

Obszerna recenzja RISa

Jesteście gotowi na dużą dawkę konkretów? Birofile nakręcił pełen interesujących uwag film o naszym RISie. Zapraszamy do oglądania!

Oglądaj

Bartosz Nowak (@małepiwkoblog)

Recenzja RISa

Jedna z pierwszych recenzji najnowszego stylu w serii Po Godzinach – Russian Imperial Stoutu. Jesteście ciekawi jak został oceniony? Możemy zdradzić, że jest… „bardzo dobrze”. Mniej lakonicznie opowie Wam o tym Bartosz Nowak w swoim filmiku.

Obejrzyj

Radio Gdańsk

Złoty Oxer 2017

Założyciele Browaru Amber Danuta i Andrzej Przybyło odebrali Złotego Oxera za konsekwencję i determinację w budowaniu firmy. Prezydent Pracodawców Pomorza Zbigniew Canowiecki podkreśla, że zdobywcy tej nagrody to firmy, które przedstawiają nie tylko dobre wyniki ekonomiczne i finansowe, ale znane są też z przestrzegania zasad etyki i społecznej odpowiedzialności. Słowem – promują pożądany wizerunek pracodawcy.

Czytaj więcej

20m2

Jak mieszkają i co piją gwiazdy?

Łukasz Jakóbiak w swoim nowym programie odwiedza mieszkania znanych osób. Stanisław Karpiel-Bułecka otrzymał od niego w prezencie „coś tak specjalnego jak on sam”, czyli piwa z Pomorskiego Browaru Amber!

Czytaj więcej

Browar Gdynia

Recenzja Pilsa

Recenzja jednego z ostatnich piw Browaru Amber – Pilsa chmielonego na zimno trzema odmianami rodzimego chmielu.

 

Czytaj więcej

trojmiasto.pl

Amber Fest 2017

Filmowe podsumowanie i krótka relacja z Amber Fest 2017 przygotowana przez portal trojmiasto.pl

Zobacz

trojmiasto.pl

Z kamerą w Browarze Amber

Ekipa portalu trojmiasto.pl odwiedziła nas i przygotowała materiał, który uchyla rąbka tajemnicy o warzeniu piwa w naszym browarze.

Czytaj więcej

polskieminibrowary.pl

Debiut Miesiąca

„Niewiele jest piw tak reprezentatywnych dla piwnej rewolucji uwarzonych przez browar średniej wielkości” – tak portal polskieminibrowary.pl podsumowuje Saison na Madagaskar.

Czytaj więcej