fbpx

Downloads

Komunikaty prasowe

9 June 2020

Browarnik Tomek z wizytą w Browarze Amber

Na początku czerwca naszą siedzibę w Bielkówku odwiedził Browarnik Tomek. Wizyta zaowocowała obszerną relacją, która właśnie pojawiła się na blogu browarnik.blogspot.com. Oprócz zdjęć i filmów, dzięki którym możecie wirtualnie zwiedzić zakamarki browaru, znajdziecie tam również mnóstwo ciekawostek oraz wywiad z Markiem Skrętnym, Dyrektorem Marketingu Browaru Amber. Jesteście ciekawi?

Zobacz więcej

Więcej

11 May 2020

RIS i Barley Dessert – test w ciemno

Puszka czy butelka? W czym piwo smakuje lepiej? Bartosz Nowak (@malepiwkoblog) sprawdza to w ślepym teście, a na warsztat bierze Russian Imperial Stout i Barley Dessert z serii Po Godzinach. Zachęcamy do oglądania!

Oglądaj

Więcej

21 April 2020

Kilka słów o Barley Dessert

Kolejna warta uwagi recenzja na blogu PiwneZwiedzanie.pl. Tym razem Barley Dessert, który wleciał do kufla prosto z dedykowanej, przedpremierowej puszki. Czym się wyróżnia? Jak smakuje? Czy warto go leżakować? Przeczytajcie!

Czytaj więcej

Więcej

8 April 2020

Śliwka na Bocku pod lupą

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników wędzonych piw! Nasza Śliwka na Bocku trafiła pod lupę Jakuba Siusty, autora bloga Chmielnik-Jakubowy.pl. To kolejne piwo z serii Po Godzinach, które doczekało się recenzji. Jesteście ciekawi, jak to wyszło?

Czytaj więcej

Więcej

26 March 2020

Wszystko, co musisz wiedzieć o Double IPA

Czym wyróżnia się styl DIPA? Kiedy zyskał popularność? A przede wszystkim, jak smakuje Double IPA od Browaru Amber? Odpowiedzi znajdziecie na blogu PiwneZwiedzanie.pl, na którym pojawiła się obszerna recenzja naszego piwa. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Więcej

3 April 2018

RIS na tapecie

Kolejna szczegółowa i obszerna recenzja naszego Russian Imperial Stoutu na profilu Browar Gdynia. Serdecznie zachęcamy do oglądania!

Oglądaj

Więcej

15 February 2018

Obszerna recenzja RISa

Jesteście gotowi na dużą dawkę konkretów? Birofile nakręcił pełen interesujących uwag film o naszym RISie. Zapraszamy do oglądania!

Oglądaj

Więcej

5 February 2018

Recenzja RISa

Jedna z pierwszych recenzji najnowszego stylu w serii Po Godzinach – Russian Imperial Stoutu. Jesteście ciekawi jak został oceniony? Możemy zdradzić, że jest… “bardzo dobrze”. Mniej lakonicznie opowie Wam o tym Bartosz Nowak w swoim filmiku.

Oglądaj

Więcej