AKTUALNOŚCI

13 września 2016

Bawiliśmy się na AMBER FEST

Za nami druga edycja AMBER FEST. Było smacznie, radośnie i muzycznie! Tereny przy Stadionie Energa Gdańsk odwiedziło ponad 27 000 osób. Piwa z naszego browaru, specjały od lokalnych wytwórców i producentów oraz doskonała zabawa przy muzyce granej na żywo.

Zapraszamy na krótką fotorelację z wydarzenia i do zobaczenia za rok!

 

2 września 2016

Już w sobotę 10 września widzimy się na AMBER FEST

AMBER FEST to największa w Polsce Północnej biesiada dla wszystkich smakoszy piwa i produktów regionalnych. Piwo z Browaru Amber, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, wypiek chleba, pokazy warzenia piwa oraz live cooking i animacje dla dzieci, to atrakcje, których nie możesz przegapić.

19 sierpnia 2016

Odwiedź nas na Festiwalu Smaku w Grucznie!

Najpyszniejszy festiwal w Polsce co roku przyciąga amatorów dobrej kuchni i regionalnych produktów. To niepowtarzalna okazja do spróbowania prawdziwego kulinarnego rzemiosła: różnych odmian miodu, wędlin, powideł i oczywiście piwa.

5 sierpnia 2016

Powrót króla

200 hekto to za mało! AIPA z serii Po Godzinach zniknęła ze sklepowych półek w ciągu 3 dni od wprowadzenia na rynek. Specjalnie na Waszą prośbę uwarzyliśmy kolejną warkę.

29 lipca 2016

Zapraszamy na 11 edycję Cropp Baltic Games

To największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce i jeden z największych w Europie. Nasza marka Amber Naturalny po raz kolejny wspiera zawodników i organizatorów.

Browar Amber
25.04.2016
Johannes
Dla wytrawnego smakosza polecam Johannesa
Browar amber - opinie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
więcej »
Dział Eksport

Nagrody