AKTUALNOŚCI

19 sierpnia 2016

Odwiedź nas na Festiwalu Smaku w Grucznie!

Najpyszniejszy festiwal w Polsce co roku przyciąga amatorów dobrej kuchni i regionalnych produktów. To niepowtarzalna okazja do spróbowania prawdziwego kulinarnego rzemiosła: różnych odmian miodu, wędlin, powideł i oczywiście piwa.

5 sierpnia 2016

Powrót króla

200 hekto to za mało! AIPA z serii Po Godzinach zniknęła ze sklepowych półek w ciągu 3 dni od wprowadzenia na rynek. Specjalnie na Waszą prośbę uwarzyliśmy kolejną warkę.

29 lipca 2016

Zapraszamy na 11 edycję Cropp Baltic Games

To największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce i jeden z największych w Europie. Nasza marka Amber Naturalny po raz kolejny wspiera zawodników i organizatorów.

1 lipca 2016

#IDZIENOWE

Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych etykiet, rozpoczęliśmy etap oferowania naszych piw pod wspólną marką Browar Amber. Zadanie nie było łatwe, ponieważ serię należało stworzyć z poszanowaniem dla dotychczasowego indywidualnego charakteru każdej z marek. 

24 czerwca 2016

Za dobry nastrój w tym sezonie odpowiada Apple Wheat

Orzeźwiające i aromatyczne połączenie piwa i soku jabłkowego. Najnowsza propozycja z rzemieślniczej serii Po Godzinach to wybitny przedstawiciel piwa warzonego na jęczmiennych i pszenicznych słodach z dodatkiem tłoczonego soku z polskich jabłek.

Browar Amber
25.04.2016
Johannes
Dla wytrawnego smakosza polecam Johannesa
Browar amber - opinie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
więcej »
Dział Eksport

Nagrody