AKTUALNOŚCI

16 listopada 2018

Ostry powrót!

Tak jest! Wraca Grand Imperial Porter Chili, a wraz z nim szlachetne i wyrafinowane połączenie żywiołów – wspaniałych porterowych nut gorzkiej czekolady i ognistej pikanterii chili.

13 listopada 2018

Złoto i brąz dla Browaru Amber

Z tegorocznej gali KPR Kraft Roku w Poznaniu wracamy z dwoma tytułami. Jury ponownie doceniło i nagrodziło Pszeniczniaka oraz Russian Imperial Stout z serii Po Godzinach.

30 października 2018

Konkurs - Wygraj wejściówkę na Poznańskie Targi Piwne!

Jak na dobre rzemiosło przystało – to hasło definiuje nas w pełni. I takie właśnie dobre rzemiosło zaprezentujemy na Poznańskich Targach Piwnych 9 i 10 listopada. Będziesz tam z nami? Teraz to jeszcze prostsze!

10 września 2018

Pomorskie Święto Piwa z nowym rekordem!

Po pierwsze i najważniejsze – dzięki za Waszą obecność! To dzięki Wam udało nam się nieoficjalnie zamknąć sezon imprez na świeżym powietrzu i pożegnać lato w wielkim stylu. Naprawdę wielkim, bo w tym roku na festiwalu zjawiło się Was więcej niż kiedykolwiek – aż 30 tysięcy!

24 sierpnia 2018

Konkurs - Wygraj kufel AmberFest!

Wygraj AmberFestowy kufel! Zapisz się do naszego newslettera po raz pierwszy. Co dwudziesta osoba otrzyma od nas kufel z tegorocznej edycji festiwalu Amber Fest. Nagrodę będzie można odebrać osobiście 8 września 2018 roku na terenie festiwalu. Wyniki 7 września, a szczegóły konkursu w regulaminie poniżej!

Browar Amber
25.04.2016
Johannes
Dla wytrawnego smakosza polecam Johannesa
Browar amber - opinie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
więcej »
Dział Eksport

Nagrody

johannes-banner