Piwne święto we Wrocławiu

Od 1 do 3 maja zapraszamy na Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. Podczas imprezy wszystkie piwne specjalności Browaru Amber serwowane będą prosto z beczki w wersji niepasteryzowanej. Zapraszamy!

Wielbicieli niszowych gatunków z pewnością ucieszy informacja, że podczas tegorocznej edycji festiwalu można będzie spróbować piwa z nowej serii Browaru Amber „Po godzinach”.

Kolekcja “Po godzinach” to autorskie interpretacje wybranych stylów piwnych. Każdy prezentowany styl warzony jest w ilości 200 hektolitrów. Nowym stylem jest „stare piwo” znane powszechnie jako Altbier.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to obecnie największa w Polsce i jedna z największych w Europie impreza promująca oryginalne i niepowtarzalne piwa z małych oraz średnich browarów polskich i zagranicznych. Ale festiwal to nie tylko degustacje. W programie znalazły się pokazy warzenia piwa, lekcje historii i gatunków piwnych oraz scena kulinarna, gdzie zaprezentują się młodzi szefowie kuchni, którzy z jednej strony nie boją się eksperymentów, z drugiej – z ogromnym szacunkiem podchodzą do tradycji i dawnych receptur.

Miło nam poinformować, że Browar Amber jest sponsorem warsztatów piwowarskich organizowanych podczas tej imprezy, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Festiwalowi towarzyszy również jarmark produktów regionalnych oraz koncerty muzyczne.

Spotkajmy się we Wrocławiu!
 

Szczegółowy program imprezy: www.festiwaldobregopiwa.pl

 

Z beczki na naszych stoiskach: Koźlak, Złote Lwy, Żywe, Żywe Niefiltrowane, Grand Imperial Porter, Grand Imperial Porter Chili, Pszeniczniak, Amber Czarny Bez, Altbier

 

Nagrody

Biuro prasowe