Premiera na Amber Fest!

Wyjątkowa pora – babie lato. Jest ciepło, słonecznie, hipnotycznie. Czyli koniec lata z serią Po Godzinach.

5. edycja Amber Fest już w sobotę 7 września. A to oznacza szeroki wybór naszych piw, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, foodtrucki, pokazy warzenia piwa i live cooking, animacje dla dzieci, koncerty i wiele, wiele innych. No właśnie – co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Kolejną premierę Po Godzinach! Babie lato to niezwykła pora. A co dobrego oferuje nam natura w tym czasie? Coś wyjątkowego i nieoczywistego dla piwa. A że reprezentujemy warzenie twórcze, to nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności skorzystania z owoców końca lata. O czym mowa? O jarzębinie i żurawinie. SUMMER END ALE to pasteryzowane ciemne piwo górnej fermentacji. Dzięki jarzębinie i żurawinie zyskuje wyjątkowy owocowy smak i aromat. Co istotne, w procesie leżakowanie wykorzystaliśmy całe owoce, a nie sok. To nietypowe połączenie przynosi wyjątkowe wrażenia smakowe.

Przyjdź w sobotę 7 września na Amber Fest i spróbuj premierowego stylu w serii Po Godzinach. Pożegnajmy lato w wielkim stylu. ALE piwo, ALE smak!

_______________
Charakterystyka: pasteryzowane ciemne piwo górnej fermentacji.
Alk. 5,0% obj.; ekstrakt 14,5% obj.

Nagrody

Biuro prasowe