Chmielowy w nowej odsłonie!

2013 – wtedy zaczęliśmy warzyć naszego pilsa. Od tamtej pory przeszedł kilka zmian, ale to, co dzieje się teraz to zupełna nowość!

W nowym opakowaniu znajduje się dokładnie to samo mistrzowskie piwo, które w 2018 roku zdobyło I miejsce w kategorii Pils w Konsumenckim Konkursie Piw podczas kultowych Chmielaków Krasnostawskich. Amber Chmielowy przyprawiony jest trzema odmianami rodzimych chmieli: Lubelskim, Puławskim i Marynką. Chmielimy go na zimno, co skutkuje pełniejszym aromatem. To lekkie piwo o wyważonej goryczce, która przyjemnie orzeźwia.

Amber Chmielowy to drugie piwo po Amberze Naturalnym, które przeszło redesign. Zarówno puszki jak i butelki zyskały nowoczesny i przejrzysty układ graficzny. Całość jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Główną rolę grają odświeżone logotypy, odważne fonty i grafika nawiązująca do herbu Gdańska – regionu, który jest dla nas tak istotny.

Za rebranding Naturalnego i Chmielowego odpowiadał zespół wielokrotnie nagradzanych designerów z 247studio, którzy doskonale odnajdują się we współczesnych trendach wzornictwa.

Nagrody

Biuro prasowe