Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Browar Amber znowu pionierem. Nowe inwestycje w lokalnym browarze.

Browar Amber, znany z innowacyjności, wprowadza zmiany w opakowaniach swoich produktów.

 

Przypomnijmy, Browar Amber jako pierwszy z polskich browarów wprowadził na rynek ciemne piwo specjalne Koźlak w malowanej butelce a rok później niepasteryzowane Piwo Żywe. Na początku XXI wieku była to duża innowacja. Dziś z tych pomysłów czerpią inne regionalne browary.
Taki kierunek, stawiający na rozwój piw niszowych, to sposób na skuteczną rywalizację z koncernowymi produktami.

W tym roku, Browar Amber jako pierwszy z regionalnych browarów, zdecydował się na wprowadzenie dedykowanych butelek. Każda butelka piw marek z półki premium zdobiona jest embosowaną pieczęcią z hasłem: „Naturalnie z Pomorza” oraz napisem: „Browar Amber Specjalność Regionu”.

W embossowane butelki już jakiś czas temu zainwestowały koncernowe browary. To ogólnoświatowa tendencja. Do niedawna taka technologia nie była dostępna dla mniejszych.

Browar Amber zdecydował się wprowadzić nową butelkę , aby wyróżnić swoje piwa spośród poszerzającej się stale oferty piw Browarów Regionalnych. Obecnie wprowadzana butelka ma również inne zadanie: połączenie wszystkich marek premium Browaru AMBER w jedną spójną linię  piwnych „ Specjalności Regionu Pomorza”. Browar Amber jako jedyny do tej pory w Polsce Browar Regionalny zyskał taki wyróżnik produktu.

Dedykowana butelka Browaru AMBER zastąpiła wysłużoną już i powszechnie stosowaną butelkę typu Vichy.

 

  • nowa-butla-info (1)
    nowa-butla-info (1)
    Zapisz
  • browar-amber-znowu-pionierem (1)
    browar-amber-znowu-pionierem (1)
    Zapisz
Wróć