Downloads

Komunikaty prasowe

Po Godzinach. Powrót Mistrza.

Naturalnie mętne piwo górnej fermentacji, które łączy cechy rozgrzewającego koźlaka i letniego orzeźwienia. Dedykowane wielbicielom piw niszowych. Tej zimy na specjalne życzenie powraca Koźlak Pszeniczny!

Koźlakiem Pszenicznym Browar Amber rozpoczął w ubiegłym roku warzenie piw z serii Po Godzinach. Pierwsza partia unikalnego piwa trafiła na sklepowe półki w styczniu 2015. Od tego czasu piwosze mogli delektować się kolejnymi stylami: „starym piwem” zwanym Altbier, mocno chmielonym American Indian Pale Ale, łamiącym zasady India Pale Lager, okolicznościowym Piwem Marcowym i uwodzicielskim Cherry Milk Stoutem.

Po ubiegłorocznym sukcesie, w Browarze Amber nikt nie ma wątpliwości – seria Po Godzinach będzie kontynuowana.  Stylem, który jako pierwszy w tegorocznej edycji pojawił się na sklepowych półkach jest Koźlak Pszeniczny. Tym stylem w 2015 roku zainaugurowano serię Po Godzinach. “Koźlaka Pszenicznego uwarzyliśmy ponownie, specjalnie na prośbę naszych Klientów. To było ich życzenie” – informuje Browar Amber, obiecując w tym roku kolejne nowości.

Koźlak Pszeniczny to niefiltrowane, naturalnie mętne piwo górnej fermentacji, które łączy cechy rozgrzewającego koźlaka i letniego orzeźwienia, znanego z piw pszenicznych. W smaku występują typowe dla koźlaka nuty karmelu, suszonych śliwek i rodzynek oraz charakterystyczne dla piw pszenicznych aromaty goździków i bananów.

Seria Po godzinach powstała specjalnie dla piwoszy, którzy lubią nowości i poszukują ciekawych, oryginalnych smaków. To autorskie interpretacje wybranych stylów piwnych.

„Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją. Pasją warzenia piwa, odkrywania niezwykłych smaków i tworzenia nieprzeciętnych produktów.” – piwowarzy Browaru Amber na temat serii Po Godzinach

  • Po Godzinach Browar Amber
    Po Godzinach Browar Amber
    Zapisz
Wróć