Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Piwo Amber Naturalny dostępne w wagonach WARS

Ta wiadomość z pewnością ucieszy podróżnych. W wagonach restauracyjnych i barowych WARS można delektować się smakiem niepasteryzowanego piwa Amber Naturalny z Browaru Amber. To jedna z ulubionych marek wielbicieli regionalnego piwa.

Jeszcze nigdy podróżowanie nie było tak przyjemne. W wagonach gastronomicznych można napić się specjalnej edycji piwa z Pomorskiego browaru z Bielkówka, w butelce 0,33 litra.

Amber Naturalny to niepasteryzowane piwo typu lager, o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Powstaje tradycyjną metodą warzenia, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i  wody z własnych ujęć. Marka obecna jest na rynku od prawie 4 lat, została wyróżniona znakiem Poznaj Dobrą Żywność przyznawanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Przez ponad 20 lat delektowanie się w pociągu piwem nie było dozwolone, przepisy zmieniły się we wrześniu 2011 roku. Ciesząc się podróżą pamiętajmy jednak, że kupione piwo możemy spożywać wyłącznie w wagonach restauracyjnych i bufetowych.

  • Piwo Amber Naturlany dostępne w wagonach Wars.[1]
    Piwo Amber Naturlany dostępne w wagonach Wars.[1]
    Zapisz
  • Amber Naturalny w wagonach WARS
    Amber Naturalny w wagonach WARS
    Zapisz
Wróć