Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

Premiera na Amber Fest!

Wyjątkowa pora – babie lato! Lato nieoficjalnie kończymy 5. edycją Amber Fest i wyjątkową premierą w serii Po Godzinach.

5. edycja Amber Fest już w sobotę 7 września. A to oznacza szeroki wybór naszych piw, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, foodtrucki, pokazy warzenia piwa i live cooking, animacje dla dzieci, koncerty i wiele, wiele innych. No właśnie – co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w tym roku?

Kolejną premierę Po Godzinach! Babie lato to niezwykła pora. A co dobrego oferuje nam natura w tym czasie? Coś wyjątkowego i nieoczywistego dla piwa. Seria Po Godzinach reprezentuje warzenie twórcze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wykorzystać sezonowe owoce przy warzeniu najnowszego stylu. O czym dokładnie mowa? O jarzębinie i żurawinie.

Przedstawiamy SUMMER END ALE – pasteryzowane ciemne piwo górnej fermentacji. Dodatek jarzębiny i żurawiny nadaje piwu wyjątkowy owocowy smak. W procesie leżakowania wykorzystaliśmy całe owoce, a nie sok. To nietypowe sezonowe połączenie przynosi zaskakujące wrażenia smakowe.

Oficjalna premiera stylu w sobotę 7 września podczas 5. edycji Amber Fest na Stadionie Energa. Czyli koniec lata z serią Po Godzinach!

_______________
Składniki: woda z własnych ujęć głębinowych; słód Pale Ale; słód melanoidynowy; jarzębina; żurawina; chmiel; drożdże górnej fermentacji z własnej stacji propagacji.

Charakterystyka: pasteryzowane ciemne piwo górnej fermentacji.
Alk. 5,0% obj.; ekstrakt 14,5% obj.

  • Po Godzinach Summer End Ale
    Po Godzinach Summer End Ale
    Zapisz
  • Summer End Ale notatka prasowa
    Summer End Ale notatka prasowa
    Zapisz
Wróć