fbpx

AKTUALNOŚCI

Premiera: IPA od Browaru Amber

Intensywny smak i wyrazista goryczka stały się punktem zapalnym piwnej rewolucji w Polsce. Dziś to pozycja obowiązkowa każdego piwosza. Uwarzyliśmy go więc i my - na naszym Pomorzu. Czas na India Pale Ale od Browaru Amber!

Reedycja Ambera Classic – piwa sprzed lat

Klasyk w niezmienionej formie - Amber Classic od dzisiaj jest dostępny w sieci sklepów Żabka. Uwarzyliśmy go tak, jak dawniej, według autorskiej receptury naszych piwowarów, czerpiąc wodę ze studni głębinowej w Bielkówku i wykorzystując drożdże z własnej stacji propagacji. Już od ponad 26 lat kultywujemy tradycje browarnicze regionu i rozwijamy warsztat piwowarski.

Wielki powrót Apple Wheat

Jak uczcić początek wiosny? Apple Wheat! Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli spróbować tego piwa lub którym przypadło ono szczególnie do gustu. Uwarzyliśmy je ponownie!

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Radosnych Świąt Wielkanocnych! Więcej zdrowia, niż się zmieści pod kapslem I piwnych smaków, które cieszą podniebienie.

Premiera: Woodside Imperial Porter

Wkrótce Baltic Porter Day! Już czas, żebyście poznali nasze najnowsze dzieło, nad którym pracowaliśmy niemal 2 lata - Woodside Imperial Porter. Zamknęliśmy go w sentymentalnej butelce, do której nieprzerwanie, niemalże od początku istnienia naszego browaru, rozlewamy piwo.