Browar Amber najlepszym w Polsce browarem średniej wielkości

51556f975035b3 (2)

Internauci wybrali swoje ulubione piwa i najlepsze browary. Browar Amber zajął najwyższą pozycję wśród średniej wielkości browarów.

Znamy wyniki tegorocznego plebiscytu organizowanego przez portal wielbicieli piwa browar.biz.  Browar Amber zajął najwyższą pozycję wśród średniej wielkości browarów.

Plebiscyt organizowany jest od jedenastu lat. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 1300 piw. To o 10% więcej niż przed rokiem. Piwa podzielone były według gatunków na 15-ście kategorii. Dodatkowo przyznano tytuły: Piwo Roku, Debiut Roku oraz Browar Roku.

Dodatkowe wyróżnienia należą się poszczególnym markom piw warzonym w Browarze Amber. W pomorskim browarze powstają trzy z pięciu najlepszych polskich piw w kategorii browarów średnich: Koźlak, Pszeniczniak i Grand Imperial Porter. Na uwagę zasługuje również wysoko uplasowane w plebiscycie Piwo Żywe, które jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich piw i znane jest wielbicielom piwa już od 10 lat.

„Mimo wielu nowości z małych i rzemieślniczych browarów, jakie pojawiają się na polskim rynku, nasze piwa każdego roku zajmują czołowe pozycje. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nasza praca została po raz kolejny zauważona i wyróżniona” – skromnie komentują sukces pracownicy Browaru Amber.

Browar Amber obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. W tym czasie osiągnął i utrzymał pozycję jednego z najlepszych browarów regionalnych w Polsce. Świadczy o tym ogromny sukces rynkowy oraz liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez ekspertów jak i konsumentów.

Portal browar.biz skupia wokół siebie wielbicieli piwa. Plebiscyt na najlepsze piwo i najlepszy browar, cieszy się niesłabnącym powodzeniem.