Dbamy o jakość piwa i opinie naszych Klientów

Chcemy udoskonalać receptury i zadowalać podniebienia konsumentów! W tym celu stworzyliśmy dział umożliwiający ocenę piw z naszego browaru. Chcemy poznać Wasze zdanie! Dodajcie swoją opinię.

Browar Amber
22.12.2021
Polskie piwo
Witam. Chciałbym Was pochwalić za dobrą jakość. Od "Żywego"- drogie, po "Browarne" - tanie... Czuję w Waszych piwach "smak".
Marki masowe mogą zapomnieć o czymś takim jak "smak piwa" a przecież nie chodzi nam tylko o zabicie pragnienia.. Pozdrawiam z Dolnego Śląska, Michał.
Browar amber - opinie
Browar Amber
06.12.2021
Piwo Żywe
Znakomite piwo. Wspaniały, zbalansowany smak 🙂
Browar amber - opinie
Browar Amber
30.11.2021
Podziękowanie
Nie zajmuję się pisaniem komentarzy ale do Was musiałem napisać, gdyż Wasze browarki aż chce się pić - nie aż chce się nimi człowiek delektować. APY IPY świetne. Johannes super ale za dużo procent. Dla mnie 5.2 to w sam raz. Pozdrawiam i życzę utrzymanie takiego wysokiego poziomu Waszych produktów , oprócz cen. 🙂
Browar amber - opinie
Browar Amber
10.11.2021
APA
Muszę was kochani zasmucić lub po prostu podzielić się swoim spostrzeżeniem odnośnie Waszej APY. Pijam to piwko od co najmniej roku i od około 1-2 miesięcy to piwo smakuje zupelnie inaczej, stracilo swoją slodycz, aromat osłabł dosyć mocno no i smakuje jakby było rozwodnione.
Zróbcie coś z tym proszę, to jest moje ulubione piwo z Waszego browaru
Pozdrawiam
Browar amber - opinie

Dodaj opinię

Autor

Wybierz kategorię:

Tytuł
Treść