Dbamy o jakość piwa i opinie naszych Klientów

Chcemy udoskonalać receptury i zadowalać podniebienia konsumentów! W tym celu stworzyliśmy dział umożliwiający ocenę piw z naszego browaru. Chcemy poznać Wasze zdanie! Dodajcie swoją opinię.

Amber chmielowe

Bardzo Was proszę nie sprzedajcie sie koncernowi.

Arek
15 stycznia 2024

Kocham Żywe

Witam,
Jestem wielkim fanem piwa Żywego! Gdy tylko widzę na półce to biorę w ciemno nie patrząc na cenę. Bo lepiej takie jedno wypić w tygodniu niż czteropak komercyjnych piw. Smakiem bije wszystko na głowę! Dziękuję za tak cudowne piwo! 🙂

Mariusz Rudnicki
15 czerwca 2023

Browarne

Pije Browarne z Dino. Zajebiste piwo. Bardzo mi smakuje a jestem pod tym względem wybredny. Remont domu z tym browarem lepiej idzie.

Lech
15 czerwca 2023

komu zależy na zniszczeniu marki

wspaniały browar wspaniałe piwa i teraz ktoś wprowadzil siki nie przypominające piwa pod nazwą amber w zielonym kolorze nadajace sie od razu do wylania.Tak niszczy sie wspaniałą marke może z jakiejs niezrozumiałej oszczędności bo i alk .mniej i ekstraktu mniej ale kto raz kupi pewnie więcej tego błędu nie popelni a i zdanie obrowarze AMBER zmieni

mentoroksza@wp.pl
2 stycznia 2023

Żywe

Jedyne w Polsce prawdziwe piwo niepasteryzowne………

RRR66
2 stycznia 2023

Najlepsze piwo

Moim skromnym zdaniem Najlepsze Piwo na Świecie.

Pawel
9 września 2022

Browarne

Browarne-wśród tanich (normalnych) piw wzór balansu. Nie męczy, brak obcych posmaków, żadna ipa, pipa czy inna apa z orzeszkami, cytrusami lub miętą itp. Godny postawienia obok lubelskiej Perły (też taniej). Gratuluję i tak trzymać!

j23
9 września 2022

Piwo ŻYWE

Witam piwo jest po prostu piękne. Mimo że nie jest łatwo je zdobyć warto poświęcić kilka chwil by je kupić. Piwo jest delikatne pyszne i co najważniejsze czuć że jest naturalne. Pozdrawiam.

Tomasz
11 sierpnia 2022

Polskie piwo

Witam. Chciałbym Was pochwalić za dobrą jakość. Od „Żywego”- drogie, po „Browarne” – tanie… Czuję w Waszych piwach „smak”.
Marki masowe mogą zapomnieć o czymś takim jak „smak piwa” a przecież nie chodzi nam tylko o zabicie pragnienia.. Pozdrawiam z Dolnego Śląska, Michał.

major104
30 lipca 2021

Piwo Żywe

Znakomite piwo. Wspaniały, zbalansowany smak 🙂

Mirek
28 lipca 2021

Dodaj opinię

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

wymagane