AKTUALNOŚCI

10 września 2018

Pomorskie Święto Piwa z nowym rekordem!

Po pierwsze i najważniejsze – dzięki za Waszą obecność! To dzięki Wam udało nam się nieoficjalnie zamknąć sezon imprez na świeżym powietrzu i pożegnać lato w wielkim stylu. Naprawdę wielkim, bo w tym roku na festiwalu zjawiło się Was więcej niż kiedykolwiek – aż 30 tysięcy!

24 sierpnia 2018

Konkurs - Wygraj kufel AmberFest!

Wygraj AmberFestowy kufel! Zapisz się do naszego newslettera po raz pierwszy. Co dwudziesta osoba otrzyma od nas kufel z tegorocznej edycji festiwalu Amber Fest. Nagrodę będzie można odebrać osobiście 8 września 2018 roku na terenie festiwalu. Wyniki 7 września, a szczegóły konkursu w regulaminie poniżej!

20 sierpnia 2018

Z sukcesami na Chmielakach!

Chmielaki Krasnostawskie to najstarszy festiwal piwa w Polsce. Jak co roku byliśmy tam, żeby zaprezentować nasze piwa festiwalowiczom, ale także szanownemu jury w Konsumenckim Konkursie Piw. I stało się!

10 sierpnia 2018

Hippyskus

Że niby trzynastka jest pechowa? Śmiemy wątpić i nie stresujemy się tą liczbą. Wręcz przeciwnie – podchodzimy do tego tematu lekko. Bardzo lekko.

18 lipca 2018

Konkurs - jedź za darmo na Baltic Games!

Jedź ze swoją ekipą na BALTIC GAMES totalnie ZA DARMO! Dzięki nam i Baltic Games możesz wygrać dla siebie i 3 swoich znajomych wyjazd za darmo na Baltic Games!

Browar Amber
07.03.2016
Najlepsze
Najlepsze piwa na Polsce. A numerem jeden to Złote Lwy.
Browar amber - opinie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
więcej »
Dział Eksport

Nagrody

johannes-banner