Amber Naturalny zaprasza na Baltic Games

Już w najbliższy weekend (22-24.08.2014) miłośników dobrego piwa i sportów ekstremalnych zapraszamy do Gdańska na kolejną edycję zawodów Baltic Games.

Baltic Games to największy w Polsce festiwal sportów ekstremalnych, podczas którego spotykają się zawodnicy z całego świata. To wielkie widowisko SKATE i BMX zakrapiane energicznie głośną muzyką. W tym roku dodatkową atrakcją będzie możliwość spróbowania świeżego piwa Amber Naturalny.

Amber Naturalny to wyraziste, dobre piwo. Naturalnie pasuje do imprez i spontanicznych spotkań w każdym miejscu i o każdej porze.

Załoga Baltic Games testowała nasz magazyn pod kątem użyteczności innej niż zaplanowana.

Podczas imprezy organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje nie tylko dla zawodników, ale także dla kibiców i gości: skatepark, skim-board, minirampy, konkursy z nagrodami, targi z ciuchami i sprzętem po okazyjnych cenach, koncerty muzyczne oraz piwo Amber Naturalny.

A tak to się zaczęło…

Poczęki imprezy sięgają 2008 roku, gdy kilku zapaleńców postanowiło stworzyć największe zawody sportów ekstremalnych w naszym kraju. Festiwal ten, zdążył stać się tradycją obowiązkowej obecności każdego fana dobrej rozrywki. W tym roku jednym z partnerów imprezy został Amber Naturalny – jedna z czołowych marek Browaru Amber.

Więcej informacji na temat wydarzenia: balticgames.co

 

 

Nagrody

Biuro prasowe