Gra miejska z Browarem Amber

Z okazji rocznicy dwudziestolecia Browar Amber przygotował konkurs, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom zagadek oraz fanom aktywnego spędzania czasu.

Uczestnicy zmierzą się w niezwykle popularnej ostatnio formie rywalizacji – Grze Miejskiej, która będzie polegać na rozwiązaniu dziesięciu zagadek, sprawdzających wiedzę uczestnika na temat Gdańska.

Zabawa to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w gronie przyjaciół. Uczestnicy mogą łączyć swoje siły, tworząc trzyosobowe drużyny.

Uczestników przez grę poprowadzi ciąg zagadek, odkrywanych kolejno przez graczy. Drużyna, która najszybciej poradzi sobie z zadaniami, otrzyma atrakcyjną nagrodę! Specjalnie dla zwycięzców zorganizowana zostanie „Biesiada Piwna”, która odbędzie się w w jednym z trójmiejskich lokali.

Poza nagrodą główną, organizatorzy przewidzieli 10 nagród dodatkowych oraz nagrodę specjalną dla drużyny, która w najbardziej kreatywny sposób przygotuje foto lub video relację z zabawy.

Konkurs „Odkrywamy tajemnice Gdańska z Browarem Amber” rozpocznie się 16 czerwca 2014 roku, będzie trwał przez tydzień, do północy 22 czerwca. W tym czasie wszyscy chętni do udziału w zabawie będą mogli rywalizować o zwycięstwo za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej, która znajduje się na stronie Browaru Amber, pod adresem: www.browar-amber.pl/konkurs. W aplikacji uczestnicy znajdą prowadzące przez grę zagadki.

Gra miejska, organizowana z okazji Jubileuszu, ma zachęcić jej uczestników do bliższego poznania Gdańska, z którego piwnych tradycji Browar Amber czerpie inspirację od początku swojej działalności.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa – bierzcie mapy i ruszajcie w miasto! Nagrody czekają. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.browar-amber.pl/konkurs.

Nagrody

Biuro prasowe