Święto piwa we Wrocławiu

Niepasteryzowany Amber Czarny Bez, Złote Lwy, Koźlak, Grand Imperial Porter w wersji klasycznej i z chili oraz niefiltrowane Piwo Żywe i Pszeniczniak. W najbliższy weekend we Wrocławiu zaczyna się Piąty Festiwal Dobrego Piwa.

Powodów, by podczas festiwalu odwiedzić stoisko Browaru Amber jest co najmniej tyle, ile marek piwa oferowanych przez pomorski browar.

Podczas imprezy wszystkie piwne specjalności Browaru Amber serwowane będą prosto z beczki w wersji nieparteryzowanej. Tych, którzy na festiwal wybiorą się samochodem informujemy, że podczas imprezy będzie można kupić piwo również w butelkach.

 

W tym roku mija 20 lat odkąd w Browarze Amber uwarzono pierwsze piwo. W ciągu dwóch dekad Browar Amber stał jednym z najbardziej utytułowanych browarów regionalnych w Polsce, a jego marki znane są wielbicielom piwa nie tylko na Pomorzu.

Międzynarodowy Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu odbywa się każdego roku w drugi weekend maja. Swoje wyroby podczas imprezy prezentują browary z Polski i z zagranicy. Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Centrum Kultury „ZAMEK”, którego jako współorganizator merytoryczny wspiera propagatorka domowego warzenia piwa Agnieszka Wołczaska-Prasolik.

Szczegóły dotyczące imprezy:

www.festiwaldobregopiwa.pl

Do zobaczenia we Wrocławiu! 🙂

 

Nagrody

Biuro prasowe