Biuro Prasowe

Komunikaty prasowe

9 września widzimy się na AMBER FEST

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji AMBER FEST – największej w Polsce Północnej imprezy dla wielbicieli piwa i produktów regionalnych. 

Propozycje piw z Browaru Amber, lokalne produkty najwyższej jakości, pokazy live cooking oraz warzenia piwa, wypiek chleba, animacje dla dzieci i koncerty na żywo – wszystko to już 9 września 2017 na terenie Stadionu Energa Gdańsk.

Swoje produkty zaprezentują lokalni producenci żywności – mięs, serów, przetworów i miodów. Dla najmłodszych odbędzie się piknik rodzinny pełen gier i zabaw, a dla starszych pomorski Browar Amber zagwarantował dostęp do regionalnego piwa różnych gatunków:
– piwa z nalewaka: Żywe + Żywe niefiltrowane, KoźlakGrand Imperial PorterPszeniczniakZłote LwyAPAMarcowe Po GodzinachAmber Czarny Bez;
– piwa w butelkach: ŻyweKoźlakGrand Imperial PorterPszeniczniakZłote LwyJohannesAPASaison na MadagaskarMarcowe Po GodzinachApple Wheat Po GodzinachBarley Wine Po GodzinachAmber Czarny BezAmber Pils.

Wszystkie piwa z nalewaka w cenie 6 zł (6 zł = jeden żeton = jedno piwo).*

 

Tych, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie w wyjątkowych warunkach, zachęcamy do zapoznania się ze specjalną ofertą – Pakietem Biesiadnika. W ramach pakietu zagwarantowane jest m.in.: miejsce w dedykowanym Namiocie Deluxe usytuowanym przy scenie, wydzielone miejsce pomiędzy sceną a namiotem i poczęstunek. Więcej informacji na temat Pakietu Biesiadnika dostępnych na stronie.

 

Od 17:00 imprezę uświetni muzyka na żywo. Koncerty zagrają zespoły Layo, Mitra i Amber Acoustic Band. AMBER FEST zamknie DJ-PARTY.

Najlepsze gatunki craftowych piw, pokazy ich warzenia i możliwość dyskusji z ekspertami – AMBER FEST to nie tylko jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez w Trójmieście, ale także ważna impreza na skalę ogólnopolską. Nie może Cię na niej zabraknąć!

Pełen program AMBER FEST 2017 dostępny tutaj.

* Przypominamy, że płatność za piwo możliwa jest JEDYNIE ŻETONAMI FESTIWALOWYMI.

Wróć